• Co na to říkáte Vy? Podělte se s ostatními.

Morbidní muzikály Michala Davida: Další bude o popravené agentce

zdroj: Super.cz
vydáno: 28. 2. 2011
citováno: 5. 3. 2011
o muzikálu Kat Mydlář


Kritiky na nejnovější muzikál Kat Mydlář ještě nevychladly a Michal David (51) chystá další hudebně dramatický počin. Tentokráte o popravené agentce Matě Hari.

Muzikál Kat Mydlář byl po delší době monumentální podívanou s výpravou v hodnotě několika milionů korun. A i když by se mohlo zdát, že hlad po muzikálových produkcích klesá, opak je pravdou. Aspoň tedy v očích Michala Davida a Oldřicha Lichtenberga.

„Pro venkovskou rodinu přestáváme být dostupní. Dneska nás kupodivu drží spíš Praha - zase se naučila chodit," vyjádřil se k návštěvnosti muzikálových produkcí Oldřich Lichtenberg v pátečním vydání týdeníku Sedmička. Spolu s Davidem vede Divadlo Broadway a může se pochlubit už dvanácti sty reprízami muzikálu Kleopatra, který například nastartoval kariéru Monice Absolonové.

A zde se schyluje k dalšímu muzikálovému počinu, a to konkrétně o agentce Matě Hari. „Aby se muzikál zaplatil, je potřeba odehrát aspoň dvě stě padesát repríz, pokud se podaří odehrát aspoň dvakrát tolik, bude muzikál ziskový,“ prozradil David. To se rozhodně nedá říct o rokenrolovém patvaru Ať žije rock’n’roll, který právě David s Lichtenbergem pustili na svá prkna na podzim loňského roku a který se setkal s velkým nezájmem diváků. (pet)Poslední aktualizace této stránky: 5. 3. 2011